Sosyal Medya

3. SAYFA

Alman kurdu köpekler böyle öldürdü!

İstanbul'da bir fabrikada güvenlik görevlisi olarak çalışan gencin 5 köpeğin saldırısına uğradığı görüntüler ortaya çıktı.

İstanbul Silivri'de bir fabrikada güvenlik görevlisi Samet Çelik'in köpeklerin saldırısına uğrayarak yaşamını yitirdiği olayın görüntüleri ortaya çıktı. Devriye görevine çıkan Çelik'in üzerine 5 Alman kurdu böyle hücum etti..
 
İstanbul Silivri’de yaşayan Samet Çelik (24), Çatalca Kaleiçi Mahallesi’ndeki bir fabrikada güvenlik görevlisi olarak çalışıyordu. Çelik, saat 05.00 sıralarında fabrika bahçesinde devriyeye çıktı. Ancak bu sırada her gece saat 24.00’ten itibaren salıverilen fabrikaya ait Alman kurdu cinsi 5 köpek Çelik’e saldırdı. Çelik, diğer güvenlik görevlisi arkadaşından yardım istemeye çalıştı. Ancak arkadaşı sadece köpek seslerini duyup Çelik’in şaka yaptığını zannetti. 5 köpeğin saldırdığı Çelik, ağır yaralı halde sürünerek güvenlik kulübesine ulaştı. Arkadaşı tarafından Haseki eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Çelik, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.
 
 
Çelik'in yaşamını yitirdiği saldırının görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde mesai arkadaşı uyurken, Çelik'in devriye görevine çıktığı bu sırada karşısına çıkan köpekleri eliyle sakinleştirdiği görülüyor. Ancak çabaları sonuçsuz kalan Çelik, kaçmaya çabaladı. Yardım isteyen görevli sesini o sırada uyayan arkadaşına duyuramadı. Güvenlikçi saldırıdan 40 dakika sonra uyanıyor. Ancak yine de yardım gelmiyor. Hava aydınlanınca fabrikaya giren bir kişi çığlıkları duyarak kulübeye giriyor ve Çelik'i yaralı halde buluyor. Olaydan en son haberi olan ise içeride bulunan mesai arkadaşı oluyor.
 
1 aylık evli Samet Çelik saldırıya uğradıktan 2 sonra hastaneye kaldırılıyor ancak kurtarılamıyor
 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.