Ç.RİZESPOR
Rize'de tribünde yalnız olan Pendikspor taraftarı gündeme oturdu!
Süper Lig'in 17. haftasında oynanan Çaykur Rizespor - Pendikspor maçında ilginç bir an yaşandı. Pendiksporlu Halil Akbunar'ın attığı gol sonrasında Pendikspor deplasman tribününde tek başına sevinen Metahan Mungan adlı taraftarın bu ilginç anı kısa sürede gündem oldu.
![](resimler/detay/126047.jpg?1703201008)
Süper Lig'in 17. haftasında oynanan Çaykur Rizespor - Pendikspor maçında ilginç bir an yaşandı. Pendiksporlu Halil Akbunar'ın attığı gol sonrasında Pendikspor deplasman tribününde tek başına sevinen Metahan Mungan adlı taraftarın bu ilginç anı kısa sürede gündem oldu.
''20-30 ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ KORUDU BENİ''
- Sizi deplasman tribününde kaç polis korudu?
- 20-30 özel güvenlik vardı yelekli.
- Gol sevinci yaşarken rakip taraftardan çekindi mi?
- Gol olunca o an içimden ne geldiyse öyle sevindim. Ne yaptığımı sonra videoda izledim.
Rizedeyiz diye korkmadım çekinmedim.
- Karşı takım taraftarı sana nasıl tepki verdi?
- Laf attılar, ben hiç oralı olmadım. Bizimkiler çok destek oldu. Kişisel yazdılar, sahip çıktılar.
Sosyal medya tepkileri için tek olduğumdan ses getirdi tabi o açıdan güzel. Aynı zamanda inşallah bir farkındalık olurda insanlar yaşadığı çevrenin semtinin takımını tutar rekabet ortamı gelişir futbolun renkleri çoğalır diye umut ediyorum
53haber
Aralık 27, 2023 Çarşamba 14:39
sebiye sahip çıksaydunuz..