Sosyal Medya

Ç.RİZESPOR

Şarlatan yazardan Rizelilere ağır sözler!

Trabzon'da yayın hayatını sürdüren Taka gazetesinde yazarlık yapan Osman Başkır, Trabzonspor'un Ç.Rizespor'a yenilgisini hazmedemedi ve Ç.Rizespor taraftarına ağır sözler sarfetti.

Taka gazetesi'nde yazarlık yapan Osman Başkır geçtiğimiz hafta Trabzonspor'un Ç.Rizespor'a mağlubiyetini hazmedemedi ve Ç.Rizespor taraftarına ağır cümleler sarfetti. 

Taka Gazetesi tepkiler üzerine Ç.Rizespor taraftarına ağır sözler içeren yazıyı internet sitesinden kaldırdı. Ancak yazı Taka gazetesinde basılı şekliyle akıllara kazındı.

İşte Başkır'ın kendini bilmez hadsiz yazısı;

"Bir çift sözüm de Rizespor taraftarlarına olacak. Bakın beyler Türk futbolunda nüfus kağıdında Trabzon yazanlar kendi şehrinin takımını tutuyor. Trabzonlulardan ender çıkar başka takımları tutan insan. Ama onlarında başı dara düştümü hemen Trabzonluyuz derler. Ya siz kendi memleketinizin takımı dururken İstanbul’un kalesi olmuşsunuz. Siz kimsiniz kim? Ağladığınız günleri ne tez unuttunuz! Trabzonspor’u her takım yener veya puan alır. Bu başka bir şey. Ama sizin takımınız asansör takım adeta, Super Ligden bir düşüyor bir çıkıyor. Ama Trabzonspor her zaman yanınızda olacak, o anlamda deyim. Sizin ağabeyiniz olacak! Gelin ipin ucunu kaçırmayın, kendinizden geçmeyin. "
 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.