Sosyal Medya

EĞİTİM

Bakan Özer açıkladı! 15 Mayıs'ta okullar tatil mi?

Milli Eğitim Bakanı Özer, "Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin ertesi günü eğitim öğretime 1 gün ara vereceğiz. Öğretmenlerimizi de idari izinli sayacağız." dedi.

Son dakika haberi: Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
 
Bakan Özer'in açıklamaları şöyle:
 
1. TURDA BU İŞ BİTECEK
Vatandaşlarımızda son 20 yılda Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye'ye verilen hizmetlerin yansımalarını görmekten mutluluk duyuyorum. Vatandaşlarımızın büyük teveccühü var, bunu görüyoruz. 1. turda bu iş bitecek. Hiçbir sıkıntı olmadan Sayın Cumhurbaşkanımızın başarısıyla neticelenecek. Sahada bunu görüyorum.
 
15 MAYIS'TA OKULLAR TATİL
Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin ertesi günü eğitim öğretime 1 gün ara vereceğiz. Öğretmenlerimizi de idari izinli sayacağız.
 
TÜRKİYE ARTIK KENDİL İSTİKAMETİNİ BELİRLEYEN BİR ÜLKE
Türkiye kendi ülkesinin menfaatlerine sahip çıkmaya başladığı için rakip oldu. Türkiye artık kendi istikametini belirleyen bir ülke.
 
45 BİN ÖĞRETMEN ATAMASINI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ
Engelli öğretmen atamasında atanamayan öğretmenlerimiz, Cumhurbaşkanımızın talimatıyla atandılar. 4 bine yakın engelli öğretmen ataması gerçekleştirildi. 45 bin öğretmen atamasını da yarın gerçekleştireceğiz. Ağırlığı deprem bölgesine vereceğiz.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.