Sosyal Medya

TEKNOLOJİ

Huawei Enjoy 60X ile şarja ihtiyacınız kalmayacak

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Huawei, yeni telefonu olan Enjoy 60X ile kullanıcıların şarj problemine çare olacak gibi görünüyor.

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, yeni ürünlerini duyurdu ve şirketin bütçe dostu Enjoy 60X akıllı telefonu ile oldukça şık duran Band 8 ismindeki akıllı saati dikkat çekti. Enjoy 60X, devasa 7.000mAh bataryası ve ilginç tasarımı ile öne çıkıyor.
 
Cihaz, 90Hz yenileme hızı ve FHD+ çözünürlüğe sahip 6.95 inç büyüklüğünde olan IPS LCD panel ile donatılmış durumda. Snapdragon 680 yonga setiden gücünü alan telefon, 8GB RAM ve 512GB dahili depolama ile birlikte çalışıyor. Enjoy 60X, 2MP derinlik sensörü ile desteklenen 50MP ana kamera kullanıyor ve telefonun ön taraftaki çentiğinde 8MP’lik bir özçekim kamerası yer alıyor.
 
Huawei Enjoy 60X ile şarja ihtiyacınız kalmayacak
Daha önce de belirtildiği gibi, Enjoy 60X, tam bir günün ötesinde kullanıma dayanacak şekilde tasarlandı. 7.000 mAh bataryası sayesinde telefonu orta ila yoğun kullanımda bile en az iki gün boyunca şarj etmek zorunda kalmayacaksınız.
 
Cihaz, kutusundan HarmonyOS 3.0 işletim sistemi ile birlikte çıkıyor. Beş renk seçeneği mevcut olan cihazın kasası hangi renk seçeneğini seçtiğinize bağlı olarak plastik veya suni deri ile geliyor. Huawei Enjoy 60X’te turuncu ve siyah renk seçeneği deri bir yüzey sunarken, beyaz, yeşil ve diğer renk seçenekleri düz plastik olarak satışa çıkıyot.
 
Şu anda cihazın fiyatı ve piyasaya sürülme zamanı hakkında net bir bilgi yok. Ayrıca, Enjoy 60X'nin Çin dışında piyasaya sürülüp sürülmeyeceği de belirsizliğini koruyor. Huawei'nin bu yeni ürünleri, markanın yenilikçi teknolojilerine ve bütçe dostu seçeneklerine olan ilgiyi artıracak mı bunu zaman gösterecek.
 
Kaynak: Tekolojioku

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.