Sosyal Medya

POLİTİKA

Kemal Kılıçdaroğlu adaylık fotoğrafları çektiriyor

Millet İttifakı'nın dün gerçekleşen 12'nci toplantısının ardından masadaki tek isim olarak konuşulan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çalışmalara başladı.

6'lı Masa'nın dün gerçekleşen 'aday belirleme toplantısı' ardından ismin 6 Mart'ta açıklanacağı belirtildi. Toplantı sonra Meral Akşener'in İYİ Parti Genel İdare Kurulu'nu (GİK) toplayacağı açıklanırken Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çeken bir hamle geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, fotoğraf çektirmek üzere Ankara'da bir fotoğraf stüdyosuna gitti.
 
6'lı Masa'nın ikinci tur görüşmelerinin son toplantısı, Saadet Partisi Genel Merkezi’nde önceki gün yapıldı. 
 
Toplantının ardından Ankara'da sıcak saatler yaşandı.
 
İYİ Parti lideri Meral Akşener, toplantının ardından İYİ Parti Genel Merkezi’nin ek binasına geçti. Akşener, burada partisinin Başkanlık Divanı üyeleriyle bir araya geldi ve kurmaylarıyla olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdi. 
 
AKŞENER OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI SONRASI BUGÜN AÇIKLAMA YAPACAK
Son olarak, İYİ Parti liderinin bugün saat 13.30'da ise Genel Merkez'de İYİ Parti Genel İdare Kurulu'nu (GİK) toplayacağı açıklandı.
 
Bu toplantının ardından Meral Akşener bir basın açıklaması yapacak.
 
KILIÇDAROĞLU FOTOĞRAF STÜDYOSUNDA
Son olarak Halk TV'nin aktardığına göre; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, fotoğraf çektirmek üzere Ankara'da bir fotoğraf stüdyosuna gitti.
 
CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞI İÇİN Mİ FOTOĞRAF ÇEKTİRİYOR?
Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığı için Ankara İncek’te Kremark Stüdyo’da fotoğraf çektirdiği öne sürüldü.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.