Sosyal Medya

SPOR

Güneysuspor’dan Toplu İmza Töreni

BAL Ligine çıkma hedefi ile sezon açılışı yapan Güneysuspor’da toplu imza törendi yapıldı.

Rize Süper Amatör Lig'de mücadele eden Güneysuspor Kulüp Başkanı Rıfat Özer, Teknik Sorumlu Halit Bostan ve Yönetim Kurulunun katıldığı toplu imza töreninde takıma yeni katılan futbolcular attıkları imzalarla resmen Güneysusporlu oldu.
 
Bayburt Belediyespordan Sergen Bostan, Sinopspordan Fatih Semiz, Salarhaspordan Erol Aksu ve Ali Nail Karabacak, Çayelispordan Onur Korkmaz, Kalkanderespordan Sercan Tarakçı, Veliköyspordan Bünyamin Kır, Antalya Kaş Kınıkspordan Refik Akbulut, Yolbaşıspordan Mehmet Mollayakupoğlu ve Büyükköyspordan Ali Palaç olmak üzere toplam 10 yeni futbolcunun imza attığı törende futbolculara takımın bu yılki hedeflerinden bahseden Güneysuspor Başkanı Rıfat Özer Güneysuspor’un 3. Ligi hedeflediğini ifade etti.
 
Her futbolcunun özellikle bir vizyona sahip olmak ve hedeflerini gerçekleştirmek için sahaya çıkması gerektiğini söyleyen Özer; ”Güneysuspor’u hak ettiği yere taşımak için planlamalar yapıyoruz. Her türlü sıkıntınızda teknik ekibimiz ve yönetim kurulumuz ile yanınızda olacağız. Sahada gereken mücadelenin verileceğine inanıyorum. Hedefimiz 3. Lig” şeklinde konuştu.

  • Güneysuspor’dan Toplu İmza Töreni

  • Güneysuspor’dan Toplu İmza Töreni

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.