Sosyal Medya

GÜNDEM

Çılgın Sayısal Loto'da 17 Ekim çekiliş sonuçları

Çılgın Sayısal Loto'da rekor ikramiye... Son çekilişte 6 bilen çıkmayınca devreden büyük ikramiye 70 milyon TL'yi aştı. Artık online olarak da oynanabilen Çılgın Sayısal Loto'da canlı yayın yapıldı.

Sisal Şans ile yeni dönemde de kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto oyununda bu akşam çekiliş yapıldı. Son olarak 14 Ekim'de gerçekleşen çekilişte 6 bilen çıkmayınca devreden büyük ikramiye 70 milyon 908 bin 470 TL'ye ulaştı.
 
ÇILGIN SAYISAL LOTO'DA REKOR İKRAMİYE DEVRETTİ
 
17 Ekim Çılgın Sayısal Loto'da 25-35-36-50-79-82 ve joker olarak 83 numaraları düştü. Bu numaralar sonrası 6 ve 5+1 bilen çıkmazken 5 bilenler 193 bin 318 lira 20 kuruş kazandı.
 
17 EKİM ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ YAPILDI
 
Haftanı üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş sona erdi. Çekiliş Millipiyangoonline.com'da canlı olarak yayınlandı.
 
ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?
 
Çılgın Sayısal Loto bayilerden oynanabildiği gibi artık online platformda da oyunseverlerle... Çılgın Sayısal Loto oynamak için Millipiyangoonline.com adresini ziyaret etmeniz yeterli. Bugünkü çekiliş için saat 21.00'e kadar kupon doldurabiliyorsunuz.
 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.