Sosyal Medya

TRABZONSPOR

Ahmet Ağaoğlu Ünal Karaman'ın ayrılık sebebini açıkladı!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ünal Karaman ile yolların ayrılmasının ardından açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, Ünal Karaman için, ‘ayrılmayı kafasına koymuş’ ifadelerine yer verdi.

TRT Spor canlı yayınına katılan Ahmet Ağaoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:
 
"Hoca ile ilgili puan kaybettiğimiz maçlar sonrasında eleştiriler yapıldığında, kulüpte yaşanan her türlü olumsuzluğun tek sorumlusu benim dedim. Yanlış taktiğin de, pas hatasının da, yönetimsel yanlışın da sorumlusu benim dedim. Konyaspor maçı sonrasında, özellikle 4-5 haftalık futboldan memnun olmadığımı, göze hoş gelmeyen bir futbol ortaya koyan Trabzonspor olduğunu söyledim. Ben öz eleştiri yaptım, anladığım kadarıyla sayın hocamız eleştiriyi kendi üzerine almış."
 
"Ayrılmayı kafasına koymuş"
"Beni yemeye çalışanların boğazına takılırım gibi ifadeler kullandı hocamız. Gelmiş olduğumuz noktada, ayrılmayı kafasına koymuş, bu yönde düşünce oluşmuş kendisinde. Dün akşamüstü divan başkanımızla yapmış olduğumuz görüşmede de bunu ifade etmiş."
 
"Hayal kırıklığı var"
"Kırgınlık var mı? Hayal kırıklığı var. Hocanın, oyuncunun yaptığı hatanın sorumluluğunu ben üzerime almıştım. Böyle bir insanın yaptığı eleştiriyi hocanın kendi üzerine alması hayal kırıklığı yarattı."
 
Yeni Teknik Direktör iddiaları
"Yok Şota hoca ile anlaşıldı, filan hoca ile anlaşıldı. Bilgi kirliliği var. Şu anda herhangi bir teknik direktör ismi gündemde değil. Gündemimizde bir teknik direktör yok. Şu ana kadar hiç kimseyle de görüşmedik. Şu an itibariyle mevcut teknik ekiple devam ediyoruz. Hüseyin Çimşir 1,5 yıldır Ünal Hocanın ekibindeydi. Sezon ortasında Trabzonspor'un yükünü taşıyacak hocayı bulmak o kadar kolay bir şey değil ama ihtimal dışı da değil. Yapı sağlam. Tuğla eksilebilir ama bir şey olmaz"
 
"Sosa'nın teknik heyette kalmasını istiyoruz"
"Jose Sosa'nın kulüpte kalıp ilerde teknik heyette yer almasını istiyoruz. Bunu kendisine de ilettik. Kimsenin hiçbir endişesi olmasın, bu mücadele kaldığı yerden devam edecek."

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.