Sosyal Medya

SPOR

İlk açıklama: Duygu dolu sözler...

Çaykur Rizespor'u ligde üst sıralara taşıyarak önemli bir başarıya imza atan Okan Buruk, ailevi nedenlerden dolayı kulüpten ayrılmak zorunda kaldı.

Okan Buruk'un kaleme aldığı veda yazısı ise duygulandırdı.

Teşekkürler Çaykur Rizespor

Geride bıraktığımız sezonda tam 8 ay boyunca çalıştığım ve her anından büyük keyif aldığım Çaykur Rizespor AŞ’deki teknik direktörlüğümü bugün itibari ile üzülerek bitirme kararı almış bulunmaktayım.
Bu keyifli ama yorucu süreçte yeteri kadar vakit ayıramadığım ailem ile daha çok beraber olma adına böyle bir karar almış bulunmaktayım.

Bu 8 aylık süreç içerisindeki her maçta sonuç ne olursa olsun başta şahsım olmak üzere tüm teknik ekibe huzurlu bir çalışma ortamı hazırlayarak yanımızda olan ve devam etmemiz icin her turlu fedakârlığı yapmaya hazire olan ve bu zamana kadar bizi bekleyen Başkan Hasan Kartal’a ve yönetim kurulumuza sportif direktörümüz Yılmaz Bal'a, saha içi ve saha dışında Rizespor’a yakışacak şekilde her zaman her şeylerini veren değerli Futbolcularımıza, takımımızla çalışan bütün ekibimize tesislerimizin emektar çalışanlarına kendim ve tüm ekibim adına teşekkür ederim.


"TRİBÜNLERİ DOLDURMAYA DEVAM EDİN" MESAJI

Göreve geldiğimizde sadece 3 puanı olan hatta ilk devreyi ligin son sırasında kapayan takımlarının bu kötü durumuna rağmen ben ve ekibimi her zaman destekleyen ve iç saha dış saha ayırt etmeden Rizespor’a ayrılan bütün koltukları doldurup takımımızı destekleyen, birlikte sevinip birlikte üzüldüğümüz taraftarlarımıza yürekten teşekkürü bir borç bilirim.

Takımımıza olan inançları sayesinde yıllardan sonra maç ayırt etmeksizin tribünleri doldurmaları Çaykur Rizespor’un önümüzdeki sezon için en büyük gücü olacaktır.

TEKRAR BİR GÜN...

Unutulmayacak anılarla ayrıldığımız Çaykur Rizespor'a yeni sezonda başarılar diler tüm kalbimle ve dualarımla onların yanında olduğumu belirtir, tekrar bir gün birlikte çalışmayı ve aynı heyecanı yaşamayı umut ederim.

1 Yorum

  1. Fevzi memişoğlu

    Mayıs 30, 2019 Perşembe 10:51

    Hocam yolun açık olsun Rize halkı senı sevmişti. Purofesyenlıkte aıledenuzak kalmakta var ve sen bun u bılıyorsun.. Yolun açık olsun başarılarının devamıdılerım.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.