Sosyal Medya

MEDYA

Ekrem İmamoğlu ve Ahmet Hakan arasında gergin anlar...

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Ahmet Hakan'ın hazırlayıp sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk oldu. Programda gergin anlar yaşandı.

Ahmet Hakan, Yunan gazetesinin İstanbul seçimleriyle ilgili attığı manşeti ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun sözlerini sorunca programda sinirler gerildi.. İmamoğlu, Ahmet Hakan'ın konuyla ilgili sözlerine sinirlenerek 'Bu konuyu kapatalım, başka soruya geçelim' dedi.
 
Programda dakikalarca bu konu ile ilgili gergin anlar yaşandı.
 
İŞTE O ANLAR;
 

3 Yorum

 1. A. H. maskesi mi ?

  Mayıs 21, 2019 Salı 23:32

  Haberin içindeki ifadeyi yanlış yazıyorsunuz. Kasten mi yapıyorsunuz ? Ekrem İmamoğlu İstanbul CHP B.Ş. belediye başkan adayı değil. Bu ikinci sıfatı. Ekrem İmamoğlu İstanbulluların hür iradesiyle seçilmiş vicdanlardaki İstanbul B. Şehir Bel Başk. dır. Bu şekilde yazarsanız itibarınızı artırırsınız. aksi halde.... Bu yorumu yayınlayın bakalım.

 2. ne sor du ?

  Mayıs 21, 2019 Salı 23:18

  İmam hatip'li Ahmet Hakan, biliyorsunuz Zaman gazesinde yazardı. Onların TV sipikeriğini uzun yıllar yaptı. Geçmişi herkesçe malüm. Bizde aldandık, diyenlerden. Bir magazin habercisi kadına aşık olunca, o kadın bunu adam yoluna koydu. Büyük değişme gösterdi.Oyolları braktı. Şimdi yandaş Hürriyette yazar. Ama geçmişte o guruptandı. Bazen böyle abuk subuk sorular sorar. Kastlı tabi. Aldığı talimata göre hareket eder. Ama Ekrem İmamoğlu Gerekeni yaptı ona Yani bir anlamda haddini bildirdi. Yolsuzlukları açıklarken Programı bitirdi. Ağababalarından aldığı talimatı yerine getirdi. BU DA GAZETECİ yani.

 3. maçkalı

  Mayıs 21, 2019 Salı 09:42

  maske duştü kel göründü

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.