Sosyal Medya

AK PARTİ

Göksu'dan İmamoğlu'na sert cevap: Maskesi düşmüştür

Ahmet Hakan'ın sunumuyla CNN Türk ekranlarına gelen 'Tarafsız Bölge' programına katılan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ile ilgili sözlerine Göksu'dan sert cevap geldi.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Ahmet Hakan'ın hazırlayıp sunduğu Tarafsız Bölge'ye konuk oldu.
 
Ahmet Hakan, Yunan gazetesinin İstanbul seçimleriyle ilgili attığı manşeti ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun sözlerini sorması üzerine, CHP'nin adayı İmamoğlu'nun Göksu'yla ilgili sözleri büyük tepki çekti.
 
Tepki çeken sözlerin ardından, 31 Mart seçimlerinde rekor oyla seçilen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, haber7.com'dan Mehmet Küçükkahveci'ye konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
 
'ESENLER HALKINA KARŞI BÜYÜK SAYGISIZLIK'
 
Esenler halkına yapılmış büyük bir saygısızlık olduğunu belirten Göksu, ''Benim bu konuda fazla söyleyecek bir şeyim yok. Ben sadece CHP adayına bir şey sordum. Söyledği cümleler nezaketsiz saygı içermeyen cümleler. Esenler halkına karşı büyük bir haksızlık olduğunu düşünüyorum. Ben 166 bin oyla seçilmiş bir başkanım. Esenler halkına büyük bir saygısızlık ve nezaketsizlik yaptığını düşünüyorum.'' ifadelerini kullandı.
 
'SÖZLERİM NET ORTADA'
 
Göksu açıklamasının devamında ''Benim söyledğim sözler çok net ortada. Ben ona bir soru soruyorum ve cevabını bekliyorum. Bu sorunun cevabının vermemek konusunda direniyorlar. İstanbul halkı buna cevabını verecektir.'' dedi.
 
'İSTANBUL HALKININ VİCDANINA EMANET EDİYORUM'
 
Göksu sözlerini ''CHP'nin şahsımla alakalı sözleri incitici sözlerdir. İyilik meleği gözüken adayın maskesi düşmüştür. Demokrasilerde sorulan sorulara ünlem ve noktayı İstanbul seçmeni koyar. İstanbul halkına söylenenleri İstanbul halkının vicdanına emanet ediyorum.'' diye bitirdi.

5 Yorum

 1. TUNCAY

  Mayıs 30, 2019 Perşembe 12:29

  GÖKSU SEN TÜRK DEGİLSİN. İNSANLARI GERİYORSUN . BU VATANDA O KADAR YABANCI VARKI İSLAMİYETİN YÜZ KARASI VATANINI BIRAKIP GELEN SAVAŞTAN KAÇAN İNSANLARA HER TÜRLÜ KIYAKCILIĞI YAPIYORSUNUZ TRABZONLULARA RUM YUNAN VS. HAKARETİ EDİYORSUN. SEN KARADENİZLİLERİ TANIMIYORSUN TANISAN DENSİZ DENSİZ BOŞ KONUŞMAZSIN. SURİYELİ KENDİ VATANINI TERK EDİP GELENE KİMLİK VERECEGİNİZE BU VATANIN ASİL İNSANLARINA AYRIŞTIRMAK SANA DÜŞMEDİ. SİZ VE SİZİN GÖRÜŞÜNÜZE BU MİLLET ALIŞAMAZ HASBEL KADAR BAŞKAN OLMUŞUN İŞİNE BAK İŞİNE.

 2. Ali Aydınlı

  Mayıs 22, 2019 Çarşamba 09:03

  Bu zihniyette Allah korkusu kalmamış olup makam için yapmayacak namertlikte yoktur. Bunlar sayesinde insanlar tek bulduğu dogru Bu dinden kaçmak ve bunun için teşekürler

 3. Mehmed

  Mayıs 21, 2019 Salı 20:08

  Baskanim Allah size ve bizlere sabir versin.. sabrin sonu selamet buna eminiz.. Allah nurunu tamamlayacak onlarda belalarini bulacak sabredicez ve gorucez.. cirpiniyorlar yazik karsilarinda kim var farkinda degiller kendini ve alemleri yaradana meydan okuyorlar deli cesareti akilli insan bunu cesaret edipde yapamaz..

 4. Erol

  Mayıs 21, 2019 Salı 10:40

  Göksu efendi İstanbul daki Trabzonlular 23 haziranda bunun cevabını sana ve yandaşlarına verecekler hiç tasalanma!

 5. Erol

  Mayıs 21, 2019 Salı 10:39

  Göksu efendi İstanbul daki Trabzonlular 23 haziranda bunun cevabını sana ve yandaşlarına verecekler hiç tasalanma!

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.