Sosyal Medya

GÜNDEM

Hayati Yazıcı'nın babası vefat etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın babası Mustafa Yazıcı'nın vefat ettiği öğrenildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı'nın babası Mustafa Yazıcı (93) tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Mustafa Yazıcı'nın cenazesi yarın toprağa defnedilecek.
 
Hayati Yazıcı'nın babası Mustafa Yazıcı, uzun süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Yazıcı için yarın Eyüp Sultan Camii'nde öğle namazının ardından cenaze töreni düzenlenecek. Yazıcı'nın cenazesi daha sonra Eyüp Mezarlığı'nda defnedilecek.
 
AK Parti'nin İstanbul Adayı Binali Yıldırım, Twitter'dan yaptığı açıklamada "Mustafa Yazıcı'nın vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet, başta Hayati Bey olmak üzere ailesine başsağlığı diliyorum. Yüce Mevlam yakınlarına sabr-ı cemil ihsan eylesin." ifadelerini kullandı.
 
AK PARTİLİ BOZDAĞ: MEKANI CENNET OLSUN
 
AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, yayımladığı mesajda "Rize milletvekilimiz ve Genel Başkan Yardımcımız Hayati Yazıcı'nın vefat eden babası Hacı Hafız Mustafa Yazıcı'ya Allah'tan rahmet; Hayati Yazıcı Beyefendiye ve Yazıcı ailesine başsağlığı ve sabır dilerim. Mekanı cennet olsun..." dedi.
 
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, Twitter'dan yaptığı paylaşımda "Hacı Hafız Mustafa Yazıcı'nın vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Yüce Allah'tan rahmet, Sayın Yazıcı ve Ailesine başsağlığı ve sabr-ı cemîl niyaz ederim." dedi.
 

2 Yorum

  1. Suzan mamuşoglu rize

    Nisan 15, 2019 Pazartesi 10:46

    Babaannemin akrabasidir ama hic gorusemedik .cayelinden Allah rahmet etsin insallah.

  2. Alican

    Nisan 14, 2019 Pazar 03:18

    Allah rahmet eylesin. Cenazesı baba evi Çayeli Kaptan Paşaya(Eski Hemşin'e bağlı yer) getirilmiyor,demek.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.