Sosyal Medya

MAGAZİN

Kısmetse Olur yarışmacısı Melis Buse Betkayan'dan şoke eden itiraf!

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan ve "Kısmetse Olur" evlilik programıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Melis Buse Betkayan, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

BİZ CAST EKİBİYDİK, YAPIM ŞİRKETİ İNSANLARI KANDIRDI'
 
Çok severek yaptığım bir iş değildi ve bitti. Sonuçta hepimiz casttık. Hiçbir gerçeklik payı olmayan kurgudan oluşan bir işti. ben bu işe bilerek başladım ama evlilik programı olacağını bilmiyordum. İnsanların bunu gerçek zannetmesi üzücü. Yapım şirketi kandırdı insanları.
 
'YARIŞMADA ÖNÜMÜZE SET KONULDU'
 
Beni etkileyen bir durum olmadı. Ben oyuncu olmak istedim bunun için katıldım. Oradan olan biri oyuncu olamıyor çünkü önünüze bir set koyuyorlar. Benim 3 yıllık sözleşmem vardı daha yeni bitti.
 
Melis Buse Betkayan, Bahar Candan ile Kısmetse Olur yarışmasının sunucusu Seda Akgül arasında olan tartışma hakkında da konuştu.
 
Seda Akgül'ü çok sevdiğini belirten Melis Buse Betkayan, Bahar Candan'ı sözleriyle adeta yerden yere vurdu.
 
'KÖYÜNDEN ÇIKIP GELDİ'
 
Melis Buse Betkayan, Candan için, "Onun nereden geldiğini biliyoruz. Köyünden çıkıp geldi. '40 K harcıyorum' falan diyor. Onun babası bir akademisyen bu para nereden geliyor. Bir akademisyenin ne kadar kazandığını biliyoruz" dedi.
 
MELİS BUSE BETKAYAN KİMDİR?
 
Kısmetse Olur ile adını duyuran ve program bittikten sonra da adından söz ettirmeyi sürdüren Melis Buse Betkayan 1992 yılında doğdu.
 
Aslen Sivaslı olan Melis Buse Betkayan İstanbul-İstinye'de yaşıyor ve İç Mimarlık bölümü mezunu.
 
Kısmetse Olur yarışmasındayken ilk sezonda aradığı aşkı bulamayan Melis Buse Betkayan, yarışmaya ilk girdiği zamanlar Erdem ile bir ilişkiye başlamıştı ancak ikilinin ilişkisi aile engeline takıldığı için bitmişti.
 
Bu ilişkinin ardından uzun süre yalnız kalan gelin adayı, Semih Öztürk'e hislerini açmış ancak beklediği yanıt alamayınca evden hüsranla ayrılmıştı.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.