Sosyal Medya

KARADENİZ

İyidere'nin yeni başkanı Mete'den mesaj var!

Değerli dava arkadaşlarım, dostlarım, 
 
İyidere’ye 20 yıl hizmet etme mutluluğunu yaşayan bir büyüğümden görevi devraldım. Huzurluyum, mutluyum ama Ahmet başkan gibi bir büyüğümden görevi devralmış olmanın zorluğunu da biliyorum. İnsan iz bırakmalı…. Başkanım 20 yıl sonunda adeta bütün yaşamını harcadığı bir evladı gibi büyüttüğü belediyemizi bize devretti. Başkanıma bıraktığı eserlerden dolayı teşekkür ediyorum. 
 
Biz her zaman tecrübelerinden yararlanarak, fikirlerini alarak hizmeti daha ileriye taşımanın peşinde olacağız. “Hep birlikte İyidere’de yaşıyoruz ve yaşayacağız. Birlikte çalışacağız. Çünkü İyidere, geleceğimiz olan çocuklarımızın bize emanetidir. Bizde emaneti sağlam bir şekilde geleceğe taşımalıyız… Hizmet götürürken de hangi siyasi zihniyette olursa olsun her kapıya hizmet götürme derdinde olacağız. 
 
İyidere bizim ortak değerimiz. Kalkınması, geleceğinin aydınlanması adına ortak akılla hareket edeceğiz. Başta Ahmet başkanımız ve bir önceki dönemde görev yapıp aramızda olamayacak meclis üyesi arkadaşlarımın fikirlerini ve desteklerini bekliyoruz” “İyidere bize emanet”
 
“Amacımız gelecek kuşaklara alt yapı ve üst yapısı ile eksikleri tamamlanmış bir kent bırakmak. Sosyal, kültürel, sportif anlamda her şeyi ile farklı bir ilçe ortaya çıkarmak. Küçüğünden büyüğüne herkes yol arkadaşımız. Ben değil, biz olma yolunda ilerleyerek İyidere’yi adına yakışır bir çehreye büründürmek için çalışacağız.” Belediyeler halkın umut kapısıdır… Herkese açık bir kapımız olacak. Bu kapılar 7’den 70’e imkanlar ölçüsünde hizmet kapılarıdır. Ortak bir yönetim modeli oluşturacağız. Teşkilatlarımız, sivil toplum kuruluşları projelerimizin ortak paydası olacak.
 
Halkımızdan, kent dinamiklerinden her türlü desteği alarak hizmete devam edeceğiz”
 
Yanımızda duran herkesten Allah razı olsun…
 
BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ 
SEVDAMIZ İYİDERE..
 
Saygılarımla

1 Yorum

  1. Mehmet Karadağ

    Nisan 06, 2019 Cumartesi 18:22

    Başarılar diliyorum başkan Rabbim utandırmasın .

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.