Sosyal Medya

SPOR

Miniklerden Ç.Rizespor tesislerine çıkarma!

Rize merkez Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulunun minik öğrencileri antrenman öncesi yazdıkları mektupları futbolculara verdi.

Rize Merkez Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulunun minik öğrencilerine Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu tarafından Çaykur Rizespor forması hediye edildi. Teşekkürlerini sunmak isteyen İngilizce hazırlık sınıfı öğrencileri futbolculara mektup yazarak sevgilerini dile getirdiler. Antrenman öncesi Teknik direktörümüz Okan Buruk’a çiçek ve çikolata hediye eden minik öğrenciler; Beşiktaş maçı için takımımıza başarılar diledi. 
 
 

 
ÇAYKUR RİZESPOR 'MİNİK KALPLER OKUL-KULÜP PROJESİ 
 
2017 yılında başlatılan ve 56 okul arasından 110 minik öğrencinin lisanslı futbolcu olarak bünyemize katılmasını sağlayan “Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi” ülke çapında büyüyerek devam ediyor. 
 
Çaykur Rizespor’un geleceğini oluşturmak adına başlatılan Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi; Çaykur Rizespor, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokolün ardından ilk olarak Rize’de uygulandı. 
 
Bu yıl da devam eden proje; öncelikle ilk ve orta öğretim kurumlarında uygulanıyor. Projeden sorumlu yönetim kurulu üyelerimizin katılımlarıyla yüzlerce öğrenciye öncelikle forma dağıtılırken, ardından Çaykur Rizespor Gençlik Geliştirme ve Futbol Eğitim Merkezi antrenörlerimiz tarafından okullarda bulunan yetenekli öğrencilerin altyapı seçimi için turnuva maçları yapılıyor. 

  • Miniklerden Ç.Rizespor tesislerine çıkarma!

  • Miniklerden Ç.Rizespor tesislerine çıkarma!

  • Miniklerden Ç.Rizespor tesislerine çıkarma!

1 Yorum

  1. Metehan

    Nisan 04, 2019 Perşembe 19:12

    Bu renke herkes yakışır. Başarılar dileriz. Almanya

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.