Sosyal Medya

KARADENİZ

Vali Çeber Çayeli'nde

Rize Valisi Kemal Çeber, çeşitli incelemelerde bulunmak amacıyla Çayeli İlçesini ziyaret etti.

 
Rize Valisi Kemal Çeber, çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak amacıyla Çayeli İlçesini ziyaret  etti. Ziyaretin ilk bölümünde Çayeli Kaymakamı Mehmet Öztürk’ten ilçenin genel durumu hakkında brifing aldı. Daha sonra İlçe Belediye Başkanı Dr.Atilla Esmen’i Makamında ziyaret etti. 
 
İlçe Emniyet Amirliğini ve İlçe Jandarma Komutanlığını de ziyaret eden Vali Çeber, ilçe ziyaretleri esnasında tüm ilçelerde kamu kurum ve kuruluşları ile toplumun her kesiminin uyum içerisinde çalıştığını görmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek; “Karadeniz özelinde Rize, coğrafi özellikleriyle, yağış rejimiyle kendine özgü yapısı olan bir ilimiz. Bunun farkındayız ve dezavantajmış gibi gözüken bu özelliklerini avantaja çevirmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da toplumun her kesiminin görüş ve önerilerini dikkate alarak, hizmetlerin vatandaşlarımıza ulaşması noktasında birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız” dedi
 
Vali Çeber’in Çayeli’nde ki incelemeleri esnasında Vali Yardımcısı Abdullah Şen, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Salih Kurtuluş da hazır bulundu.

  • Vali Çeber Çayeli'nde

  • Vali Çeber Çayeli'nde

  • Vali Çeber Çayeli'nde

  • Vali Çeber Çayeli'nde

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.