Sosyal Medya

ANA SAYFA

Rıfat Özer belediye başkan aday adayı oldu

Güneysuspor Başkanı Rıfat Özer, 2019'da yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den Güneysu ilçe belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.


Özer, aday adaylığı için başvurusunu partisinin ilçe teşkilatına yaptı.

Özer, adaylık başvurusunun ardından yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyp Erdoğan’ın baba ocağında göreve talip olduğunu, Güneysu’ya gelen hizmetlerin artarak devam etmesi için
 
Özer, destek olup adaylık için cesaretlendiren herkese teşekkür ederek, “Güneysu için tecrübelerimi kullanarak hizmet etmek istiyorum. topraklar için çocukluğumdan bu yana her alanda elimden geldiğince görev aldım. Güneysu’ya değer katan Güneysuspor’da görev alma şerefini yaşadım. Bu sürede ilçemizin gençleri ile önemli başarılara imza attık. Güneysulu kardeşlerimiz ile birlikte sevindik birlikte üzüldük. Verilen hiçbir görevden kaçmadım hep hakkın ve halkın yanında olmaya gayret ettik.” dedi.
 
Belediyelerin hizmet noktaları olduğunu kaydeden Özer, “Halkın huzuru, mutluluğu, sağlığını artırmak için talip olunan makamlar olduğuna değinen Özer, “Güneysu’nun her noktasını biliyorum. Güneysu’nun bir evladı, bir kardeşi, abisi olarak bu göreve talip oldum. Güneysumuzun evladı  dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği hedefe yürürken bende elimi taşın altına koyma adına bu yola çıktım.” İfadelerini kullandı.
 
Aday adayı olan herkese başarı dileyen Özer,  “Adaylık yarışının ardından aday gösterilecek kişinin etrafında toplanarak Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği hedefler doğrultusunda bundan önce çalıştığımız gibi yolumuza devam edeceğiz. “ şeklinde konuştu.
 
Özer’in özgeçmişi
 
1976 yılında doğan Rıfat Özer, ilk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünü tamamladı. Özer, ardından Eskişehir Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi Yönetim Organizasyon Bölümünü tamamladı.
 
Özer, Güneysu İlim Yayma Öğrenenlere Yardım Vakfı Başkan Yardımcılığı, Güneysu Belediyesi Meclis Üyeliği ve Güneysuspor başkanlığı görevlerinde bulundu.

4 Yorum

 1. Seyfullah

  Aralık 26, 2018 Çarşamba 00:27

  Rabbim yüreği güzel insanların bize hizmet etmesini nasip etsin ülkemiz milletimiz ilçemize doğru temiz hizmet verenlerle yola devam ettirsin Rıfat abimiz doğru karar inşallah allah nasip eder o hizmet eder bize

 2. Genç

  Aralık 26, 2018 Çarşamba 00:11

  Biz siyasette genç,dinamik,heyecanlı insanları görmek istiyoruz.Rıfat ÖZER’de bu Vasıf’lara sahip güzel değerli bir insan,gençler onu seviyor Güler yüzü samimiyeti ve sürekli üretkenliği bizleri heyecanlandırıyor.yol verin,can verin,durmak yok yola devam ÖZER ‘le deyin gitsin :)

 3. Ozan can güldemir

  Kasım 12, 2018 Pazartesi 21:51

  Rifat abi her işin üstesinden her zaman gelmiştir dürüst ve kişilikli bir insandır o koltuğa da çok yakışır ve hakkını verir Allah yolunu açık etsin inşallah

 4. İSMET ALİ DEMİR

  Kasım 12, 2018 Pazartesi 15:42

  RIFAT ABİYİ ÇOK SEVİYORUZ O BAŞARI DENİNCE GÖSTERİLECEK ÖRNEK İNSANLARDAN BİRİDİR.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.