Sosyal Medya

YAŞAM

Ölü kadını koliye koyup kargoya verdi

Uşak’ta yol kenarına atılmış bir koli içinde, 47 yaşındaki Dilek Marabi isimli kadının cesedi bulundu. Olayla ilgili gözaltına alınan Suat Sönmez isimli adam tutuklandı. Sönmez ifadesinde, cinsel ilişkiye girdiği Marabi’nin fenalaşıp öldüğünü iddia ederek, eve nakliyeci çağırdığını ve 'İçinde köpek maması' var dediği koliyi ormanlık alana attırdığını ileri sürdü

 

Karaağaç Mahallesi Kuzey Çevre Yolu Anıt Tepe Parkı yakınlarındaki ormanlık alanda geçen cumartesi günü, karton koli içinde Dilek Marabi’nin (47) cesedi bulundu. Marabi’nin ölümünü araştıran polis ekipleri, son görüştüğü kişileri incelemeye aldı. Dilek Marabi’nin, bir gün önce Suat Sönmez (47) ile görüştüğü belirlendi.
 
NAKLİYECİLERİ ÇAĞIRDI
 
Gözaltına alınan Sönmez, sorgusunda, Marabi ile cinsel ilişkiye girdiğini, bu sırada kadının fenalaşıp öldüğünü iddia etti. Paniklediğini belirten Suat Sönmez, kadının cesedini koliye koyup nakliyecileri çağırdığını söyledi. Sönmez, nakliyecilerin ’Kolinin içerisinden kötü koku geliyor’ demesi üzerine, içinde köpek maması olduğunu söyleyerek, koliyi ormanlık alana attırdığını anlattı.
 
Suat Sönmez ile birlikte ormanlık alana giden nakliyecilerin ihbarıyla cesedin bulunduğu da kaydedildi. Vücudunda herhangi bir kesici ve delici alet yarası ile darp izine rastlanmayan Dilek Marabi’nin ev kadını olduğu ifade edildi. Bir süre önce boşandığı ve işsiz olduğu belirtilen Suat Sönmez, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede mahkemece tutuklandı.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.