Sosyal Medya

GÜNDEM

Çarşaf silkeleyen kadına tecavüz!

Pencereden çarşaf silkelerken gördükleri zihinsel engelli kadını gözlerine kestirip daha sonra tecavüz ettikleri öne sürülen 6 kişiden 2’si tutuklandı

 

İstanbul Bağcılar’da geçtiğimiz pazar günü yaşanan akıl almaz olay polis kayıtlarına göre şöyle gelişti: Bir arkadaşlarının düğününden çıktıktan sonra bir marketten aldıkları biraları sokakta içmeye başlayan 6 kişi, bu sırada balkondan çarşaf silkeleyen bir kadın gördü. Kadına önce el kol hareketleri yaparak irtibat kurmaya çalışan 6 şüpheli daha sonra onun bulunduğu apartmana girmek için tüm zilleri rastgele çaldı. Apartmana girdikten sonra kapıları çalarak kadının bulunduğu daireyi tespit etmeye çalışan şüphelilerden ikisinin yüzde 70 zihinsel engelli kadının bulunduğu daireyi tespit ettiği belirlendi. Zili çalarak kadına kapıyı açtıran şüphelilerden G.Ö. (24), ile M.D.’nin (27) içeri girdikten sonra talihsiz kadına cinsel saldırıda bulunduğu öğrenildi. Bu arada diğer şüpheli 4 kişinin kadının kaldığı daireyi bulamadıkları, diğer komşuların soruları üzerine “Yanlış gelmişiz” diyerek binadan ayrıldıkları tespit edildi.
 
Mağdur A.M. ertesi gün durumu kendisini ziyarete gelen kız kardeşine söylemesi üzerine aile şikayetçi oldu ve soruşturma başlatıldı. Polis 3 Ekim’de yaptığı operasyonda şüphelilerden 4’ünü Bahçelievler’de diğer ikisini ise Bağcılar’da gözaltına aldı. Gayrettepe’de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen şüpheliler sorgulandı. Şüphelilerden G.Ö.’nün lokumculuk yaptığı, M.D.’nin ise matbaa işiyle uğraştığı öğrenildi. Emniyetteki ifade işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 6 şüpheliden G.Ö. ve M.D. tutuklandı, 4 şüpheli ise adli kontrolle bırakıldı.

4 Yorum

 1. tayyar şimşek

  Ekim 25, 2018 Perşembe 11:22

  azınca herbok yenir demişler:)

 2. tarık kızıltay

  Ekim 14, 2018 Pazar 00:09

  Biramı yaptırıyor bu Şerefsizligi.Madem ,İçince gelin beni şey yapın dese ya...

 3. sıtkı bulut

  Ekim 13, 2018 Cumartesi 18:35

  diğer dört kişi kızın evini bulamadıkları için masum mu sayılmış

 4. Hasan Deniz

  Ekim 11, 2018 Perşembe 10:58

  Bu serefsizlerin ..ne. İctikleri bira sisesi ...up sonra daragacinda o sekilde fofogrf cekmek en iyi ceza

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.