Sosyal Medya

3. SAYFA

4 gündür kayıp olan minik Leyla Aydemir'i arıyorlar

Ağrı’da Ramazan Bayramı'nın ilk günü ailesi ile birlikte Bezirhane köyüne giden ve evin önünde kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir 4 gündür AFAD, jandarma ekipleri, korucular ve köylüler tarafından yapılan tüm aramalara rağmen bulunamadı.

Ağrı’da inşaat işçisi Nihat Aydemir ile Şükran Aydemir 4 çocuklarıyla birlikte bayramın ilk günü akrabalarıyla bayramlaşmak için Bezirgan köyüne gitti. Akrabalarıyla bayramlaşan aile bir süre sonra 4 yaşındaki kızları Leyla Aydemir’in ortalıkta olmadığını fark etti. Köylüler durumu jandarmaya bildirdi. Bayramın ilk gününden bu yana köyün çevresi, dere yatakları ve merada aranan Leyla henüz bulunamadı.
 
HER ŞEY 15 DAKİKADA OLDU
Köy çevresinden geçen dere iş makineleri ile kesilerek köprü altları toprak ile kapatıldı. Ekipler köyü didik didik ederken iş makineleri ve vatandaşlar dere yatağında küreklerle arama çalışmalarını sürdürüyor. Anne Şükran Aydemir, “Bayrama kayınpederime gelmiştik. Çocuk amcasının yanında bir anda kayboldu. Her şey 15 dakika içinde oldu. Kim götürdüyse getirsin, şikayetçi olmayacağız” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.