Sosyal Medya

YAŞAM

Herkesten sakladığı gerçek ortaya çıktı!

Alacakaranlık ile ünlenen Robert Pattinson, herkesten sakladığı sırrını açıkladı. Ünlü oyuncu, verdiği röportajda “Bir camiye girince hayatım değişti” deyip Müslüman olduğunu itiraf etti.
 
İtiraf etti!
 
Alacakaranlık’ serisiyle ünlenen oyuncu Robert Pattinson, herkesten sakladığı Müslüman olduğu gerçeğini, sonunda itiraf etti. İddialara göre oyuncu Robert Pattinson verdiği bir röportajda Müslüman olduğunu söyledi.
 
”Bir camiye girince hayatım değişti”
 
“2010’da Los Angeles’ta gezerken gördüğüm bir camiye girince hayatım değişti” diyen ünlü oyuncu, bu gerçeği sır gibi saklıyordu.
 
 
Bu konuyla ilgili konuşmam yasak
 
‘Alacakaranlık’ serisiyle ön plana çıkan Pattison’un yayınlanmayan o açıklaması şöyle: “2010’da Los Angeles’ta gezerken gördüğüm bir camiye girince hayatım değişti. Çok pozitif ve meraklıydım. İslam hakkında araştırmayı ve daha çok şeyler öğrenmek istemiştim. Oradan çıkınca hemen İngilizce bir Kur’an-ı Kerim alıp okudum. Okumaya başlar başlamaz farkettim ki… Vaov! İşte bu hakikat. Ancak iş yoğunluğum nedeniyle İslamiyet’le ilgili incelemelerim yarım kaldı. Bir sene sonra evimi değiştirirken kütüphanemde İslam dini hakkında kitaplar buldum ve hemen okudum. Müslümanlar’ın hoşgörü anlayışı, benim için tam anlamıyla bir aydınlanma oldu. Bu konuyla ilgili daha fazla konuşmam ise menajerim tarafından yasaklandı.Ben İslam’a olan ilgimi saklamak istemedim ama yöneticim biraz daha beklememi ve bunu iyice düşünmemi söylemişti. Ben de bunu yaptım ve bir pazar günü gerçekten Müslüman olmaya karar verdim. Tek istediğim arkadaşlarım ve ailemden destek almak.”

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.