Sosyal Medya

GÜNDEM

Yavuz Yılmaz'ın ölümüyle ilgili yeni gelişme!

Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı, Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz’ın ölümüyle ilgili soruşturma başlattı. Olay yerinde incelemede bulunan Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı Zeki Taşpınar ilk etapta şüpheli bir durumla karşılaşmadı. Başsavcılık, olayın intihar mı cinayet mi olduğu ile ilgili soruşturma yürütecek.

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın Beykoz Konakları'nda cesedi bulunan oğlu Yavuz Yılmaz'ın ölümü ile ilgili Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı da soruşturma başlattı.
 
SAVCI İNCELEME YAPTI
 
Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı Zeki Taşpınar olayı haber alır almaz Beykoz Konakları'nda olayın yaşandığı eve gitti. Savcı Cinayet masası ekiplerinin evde yaptığı incelemeye refakat etti.
 
Savcılığın ilk tespitlerine göre, Yavuz Yılmaz olay sırasında evde yatak odasındaydı. Şakağından ateşli silah ile vurulmuş şekilde bulunan Yılmaz'ın başında da olayda kullanıldığı zannedilen silah bulunuyordu.
 
NOT YOK
 
Nöbetçi Savcı kontrolünde yapılan ilk incelemede Yavuz Yılmaz'ın olay yerinde hayatını kaybettiği, cesedin bulunduğu odada herhangi bir not bulunmadığı öğrenildi. Eve ilk olarak Yavuz Yılmaz'dan haber alamayan telefonlarına ulaşamayan korumaların girdiği belirtilirken savcının şimdilik şüpheli bir durumla karşılaşmadığı öğrenildi.
 
DERİNLEMESİNE SORUŞTURULACAK
 
Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı'nın her ihtimale karşı olayın intihar mı cinayet mi olup olmadığını derinlemesine araştıracak. Soruşturma çerçevesinde aile yakınları, çalışanlar, korumalar ve komşuların ifadelerine başvurulacak. Yavuz Yılmaz'ın en son kiminle görüştüğü ve telefon trafiği de kontrol edilecek. (Sabah)

1 Yorum

  1. M.Ali Yeniyurt

    Aralık 17, 2017 Pazar 02:45

    İntihar dinimizce hoşkarşılamayan bir ölüm,ancak olan oldu,Allah günahlarını af etsin der,ailesinede baş sağlığı dileriz. Evlat acısı kolay değıldır. Almanya, Münih

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.