Sosyal Medya

Ç.RİZESPOR

Çaykur Rizespor, iki yıldız oyuncuyla imzalıyor

Yılın bombaları patlamak üzere... Karadeniz ekibi, iki dünya yıldızıyla da el sıkıştı. İş artık imzalara kaldı. Son pürüzler de giderildikten sonra Adebayor ve Flamini resmen Rizeli olup, kulüp tarihinin en pahalı transferleri olarak kayıtlara geçecek.

Sezonu Konyaspor beraberliği ile açan Çaykur Rizespor’da teknik direktör Hikmet Karaman maç sonunda, “En az direkt oynayacak 3 adam alacağız” demişti. Ancak Karaman’ın bu açıklamasının ardından Adebayor ve Flamini gibi dünyaca ünlü 2 ismin çıkacağını kimse düşünememişti.
 
İlk başta rüya gibi gelen transferde ise mutlu son artık çok yakın. Karadeniz ekibi iki oyuncuyla her konuda anlaştı.
 
Yeşil-Mavililer adına bu transferler için görüşmeleri yürüten menacer Özkan Doğan, dün Londra’da iki isimle de görüştü, şartlarda görüşbirliğine varıldı.
 
Geriye sadece oyuncuların Rize’ye gelip tesisleri ve şehri görmeleri kaldı. Ön protokol Rizeli kulüp yetkililerin de katılımıyla bugün imzalanıyor. Ardından kente gelecek olan iki yıldızla son detaylar konuşulacak. (Fanatik)
 

2 Yorum

  1. taraftar

    Ağustos 24, 2016 Çarşamba 10:43

    ronalda ile messiyi de alsanız o stad dolmaz. rizeli maça gitmez .arif in kahvesinde maç izleyip takımına ve futbolcusuna ana avrat söver. kimi alırsanız alın .futbol şehri değiliz .

  2. Ayhan

    Ağustos 24, 2016 Çarşamba 08:29

    12 tane boş transfer içinde 2 dolu attı rize spor

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.