Sosyal Medya

DİĞER SPORLAR

Hentbol Milli Takımı'nın Rizeli Kaptanı destek istedi

Rize’nin Milli gururu Ramazan Döne, 6 Nisan Çarşamba Günü, 19:00’da Rize Yeni Spor Salonunda oynanacak olan Türkiye-Belkiça maçında hemşehrilerinden destek istedi.

Hentbol’de kariyerinin zirvesinde bulunan A Milli takım kaptanı Rize’li Ramazan Döne, Çarşamba günü 19:00’da Rize Yeni Spor Salonu'nda oynayacakları Türkiye-Belçika maçında hemşehrilerinin tribünleri doldurarak destek vermesini istedi.

MEMLEKETİ RİZE'DE MAÇA ÇIKACAK
 
Küçüklüğünden bu yana Milli forma giymeyi hedeflediğini ve kariyerinin zirvesine ulaşmayı başardığını ifade eden Döne, “Milli takım formasıyla onlarca maça çıktım. Ancak hiçbir maç öncesi şuan duyduğum heyecanı hissetmemiştim. Çünkü, milli formayla memleketim Rize’de, akrabalarım, arkadaşlarım ve dostlarımın önünde maça çıkacağım. Bu benim için çok özel bir maç olacak ve hiç unutmayacağım anları hemşerilerim ile yaşamak ve paylaşmak istiyorum.” dedi.

FORMA NUMARASI 53
 
Rize’nin plakası 53 numaralı formasıyla ülke ülke gezerek önemli başarılara imza atan Döne, “Bu maç bizim için çok önemli. Kazanmamız gereken bir maç. Rakibimizle ilk maçı Rize’de oynayacağız. İkinci maç ise deplasman da oynanacak. Rakibimizi elememiz halinde 2018 Erkekler Avrupa Hentbol Şampiyonası Eleme Gruplarına katılmaya hak kazanacağız. Seyirci desteğine çok ihtiyacımız olacak. Yıllardır buralara gelmek için ter döküyoruz. Milli takımımızı hedefe ulaştırmak için Rize’lilerden sadece 60 dakikalık destek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.