Ana Sayfa  /  MHP  /  MHP'de kurultay kararı
  • Facebook da Paylaş
MHP'de kurultay kararı
  • 13-05-2016
  • 2 yorum
Ankara 2. İcra Mahkemesi, Ankara 25. İcra Müdürlüğünün MHP'de kurultayın engellenmesine yapılan itirazı kabul etti.
Ankara 2. İcra Hukuk Mahkemesi, muhaliflerin şikayetini kabul etti. Mahkeme, Ankara 25. İcra Müdürlüğü’nün, Gemerek Asliye Hukuk Mahkemesi’nin tedbir kararı nedeniyle kurultayı engellemeye dönük tüm işlemlerinin iptaline karar verdi. Bu karar üzerine Çağrı Heyeti’nin kurultayın toplanacağı yönünde açıklama yapması bekleniyor.
 
Bu gelişme ışığında, MHP’de Pazar günü kongrenin toplanması bekleniyor. Çağrı Heyeti başkanı Ali Sağır, “İtirazın kabulüyle engel kalktı. Allah’ın izniyle Pazar günü olağanüstü kongreyi yapacağız” dedi.
 
MHP’de olağanüstü kurultay isteyen ve genel başkanlık için adaylıklarını açıklayan eski milletvekilleri Sinan Oğan, Meral Akşener ve Koray Aydın ile MHP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ederek genel başkanlığa aday olan Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ da dün biraraya gelip, “İtiraz kabul edilirse 15 Mayıs’ta kurultay yapılacak” açıklaması yapmışlardı.
Etiketler : MHP'de - kurultay - kararı -
YORUMLAR
  • tarafsız adam   16-05-2016 13:11

    korkma bahçeli bey çık kantara belki siz kazanırsınız.

  • tarafsız   16-05-2016 12:43

    HANI BU DEVELT BAHÇELİ HİÇ KORKMAZDI.ÇIK KANTARA AĞIR GELİRSEN BAŞKAN SEN OLURSUN BU KADAR KORKAKLIK OLUR MU.ASARIM KESERİM ZAMANLARI GEÇTİ.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE