Ana Sayfa  /  MİLLİ TAKIM  /  Fatih Terim'den TRT'ye şok cevap
 • Facebook da Paylaş
Fatih Terim'den TRT'ye şok cevap
 • 22-06-2016
 • 6 yorum
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti galibiyeti sonrası düzenlenen basın toplantısında TRT muhabirinin sorusuna cevap vermedi. Terim, maç öncesi yaptığı basın toplantısında da TRT'de kendisine yönelik yapılan eleştiriler için olumsuz ifadeler kullanmıştı.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti maçı sonrası basın toplantısında şok bir tepkiye imza attı.

TRT muhabirinin sorduğu soruya cevap vermek istemeyen Terim, 'Ben TRT'nin sorularını cevaplamıyorum. Sizle bir alakası yok. Ne TRT'ye röportaja gidiyorum ne de sorularını cevaplıyorum. Hiç de niyetim yok bundan sonra.' diye konuştu.

 İşte Fatih Terim'in TRT muhabirinin sorduğu soruya verdiği o cevap;

Etiketler : Fatih - Terim'den - TRT'ye - şok - cevap -
YORUMLAR
 • asabiçocuk   25-06-2016 11:12

  bu nasıl bir insan.herkese tavır.fırça atma.surat ayrı konuşuyor ağzı ayrı.

 • Hisar53   22-06-2016 12:50

  Artist

 • LAZ MUSTAFA   22-06-2016 09:17

  TRT kimdir .Milli takımın başında bulunan insan önce TRT'nin kimi temsil ettiğini bilmesi gerekiyor. MİLLETİN ÖNÜNDE BÖYLE KONUŞMAK HERŞEYDEN ÖNCE MİLLETİ YARALAR. özel ne yaparsan yap. bizleri ilgilendirmez ama kameraların karşısında böyle konuşmak milliliğe yakışmaz.

 • LAZ MUSTAFA   22-06-2016 09:10

  İyi bir teknik adam olabilirsiniz ama profesyonel değilsiniz. MİLLİ TAKİMİN BAŞINDA BULUNAN İNSAN HER YÖNÜYLE ÖRNEK OLMASI GEREKİR. Çocuk gibi küsmeye hakkı yoktur. O görevde bulunduğu sürede davranışlarına da konuşmalarına da dikkat etmesi gerekir. Bütün milletin sizleri izlediğini unutmayın Siz FATİH TERİM olarak sorulara cevap vermeyebilirsiniz ama milli takımın başında bulunan bir insan olarak buna hakkınız yoktur.

 • LAZ MUSTAFA   22-06-2016 08:58

  Hiç kimse kendisini milletin üstünde görmesin Evet eleştirileri bir çoğunu ben de doğru bulmuyorum ama bir milli takım teknik direktörünün çocuk gibi küsmesi çok ayıp Ayrıca bu işi babasının hayrına yapmıyor bunun karşılığını fazlasıyla alıyor İyi teknik adamın yanında iyi mütevazi bir insan olmasını da öğrenmesi gerekir

 • artıst    22-06-2016 07:53

  parayı nerden alıyon fatıh...trt turkıyenın resmı kanalı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE