Ana Sayfa  /  TRABZON  /  Akyazı Arena'yı birlikte incelediler
  • Facebook da Paylaş
Akyazı Arena'yı birlikte incelediler
  • 18-12-2016
  • 1 yorum
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Temim bin Hamed Al Sani ile birlikte helikopterle bugün açılışına katılacakları Akyazı Arena'yı inceledi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Temim bin Hamed Al Sani ile helikopterle Trabzon ve Rize'yi havadan gezdikten sonra toplantı için otele geçti.
 
Yaklaşık 1 saat boyunca bölgeyi havadan inceleyen, kış ve yaz turizmi ile ilgili yatırım yapılacak yerleri ve Akyazı Arena'yı havadan gören ikili, ardından helikopterle Trabzon Havalimanı'na indi.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani ile daha sonra Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite Toplantısı'na katılmak üzere yoğun güvenlik önlemleri altında Ramada Oteli''ne geçti.
 
İkilinin burada basına kapalı olarak önce baş başa bir görüşme yapacağı, ardından Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite Toplantısı'nı gerçekleştireceği öğrenildi. Toplantının basına kapalı olarak gerçekleştirileceği kaydedildi.
Etiketler : Akyazı - Arena'yı - birlikte - incelediler -
YORUMLAR
  • HASAN MARAK   20-12-2016 12:59

    Haber 53 madem burda yorum bölümü var bizde gördüğümüz eksıklerı yazıyoruz yayınlanmayacak bişey yazmıyoruz öyleyse ne yazılacağınıda söyleyın sızın dedığınızı yazalım biz siyaset yapmıyoruz uyuyan rizelilerı uyandırmaya çalışıyoruz rizemizı sevdığımızden yazıyoruz siz böyle yapmakla rizeye ihanet ediyosunuz iyılık değil onun içın en geri kalmış il rize oluyor bidahada bu siteye bakarsam şerefsız olayım

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE